← Vissza

news.bsdnet.hu

Csősz Bogi a válásáról: „Nem bántam meg semmit”

Blikk 2026-06-17 06:10
Az Erdélyből származó korábbi színésznő és szépségkirálynő ma már sikeres üzletasszony. 15 év után vetett végének házasságának, majd hazaköltözött Magyarországra. Most többek között arról mesélt a HOT-nak, milyen a kapcsolata volt férjével és annak családjával, és elárulta azt is, milyen izgalmas munkában tudja kiteljesíteni a kreativitását. Szigeti Sándor Newsroom újságíró Ezeket látta már? „Tizenöt évig voltunk együtt, nem bántam meg semmit. Volt egy csodálatos életem kint, majd kialakítottam egy nagyon jót itt is. Megtaláltam önmagam, a munkám, jól érzem magam, kiegyensúlyozott vagyok” – nyilatkozta a HOT magazinnak . „ A volt férjemmel és a családjával szintén jó a kapcsolat, de én ilyen vagyok: mindenből megpróbálom kihozni a legjobbat úgy, hogy senki ne sérüljön. Amikor visszamegyek, van, hogy találkozunk a volt férjemmel, három-négy havonta összejön egy kávézás, egy vacsora. Általában a munkáról, a közös barátokról beszélgetünk, a magánéletünkről nem ” – hangúlyozta a korábbi színésznő és producer, aki 2022-ben vált férjétől, Burak Talu török üzletembertől, milliárdos építési vállalkozótól. Az egykori luxusfeleség mesélt arról is, milyen izgalmas munkában találta meg az örömöt és kihívást egyszerre: „Van egy projektcégem, Budapest és vidéki városok legszebb történelmi épületeinei felújításában veszünk részt. Csak egyedi bútorokkal foglalkozom, nagyon ritka a késztermék. Büszke vagyok a csapatra, mert patinás történelmi épületekben bizonyíthatunk” – tette hozzá. Csősz Boglárka szíve újra foglalt . nehány részletet megosztott új kapcsolatáról is: „ A párom nem ismert ember , nem szerepel a médiában, de nem is szeretnék ilyen kapcsolatot, az nagyon nehéz. Fontos, hogy nagyon intelligens legyen, hogy nagyokat tudjunk beszélgetni.” Csősz Bogi
Eredeti cikk megtekintése →