← Vissza

news.bsdnet.hu

Hazugsággal vádolják a szakításuk miatt az RTL sztárjait: Mészáros Bende tiszta vizet öntött a pohárba Zsigmond Angi kapcsán

Blikk 2026-06-17 06:39
Bár sokan azt hihetik, Mészáros Bende elmondása szerint Zsigmond Angival a szakításuk nem volt előre eltervezett, és a kapcsolatuk zátonyra futása valódi. Februárban, miután a fiatal hazatért Dubajból, Angi pedig Thaiföldre utazott, egy érzelmes beszélgetés során döntöttek úgy, hogy szünetet tartanak, és külön utakon folytatják. Ekkor kereste meg őket az RTL, hogy szerepeljenek az Exek csatája című műsorban, de a pár először időt kért, mivel még nem zárták le teljesen a kapcsolatukat. Bende őszintén bevallotta, hogy akkoriban még reménykedtek a folytatásban, de végül nem sikerült újjáéleszteniük a szerelmüket. Ferencz Evelin Újságíró (Sztárvilág) Ezeket látta már? Mészáros Bende és Zsigmond Angi szakítása áprilisban vált nyilvánossá , amikor az Exek csatája című műsor bejelentéséből kiderült , hogy a pár már februárban különvált. A hír meglepetést keltett, mivel a felek korábban nem kommunikálták a szakítást, ami találgatások sorát indította el. Sokan úgy vélték, hogy a különválás csupán a műsor kedvéért kitalált színjáték, különösen, hogy az elmúlt hónapokban többször is együtt látták őket . A harmincéves influenszer most tisztázta a helyzetet, és részletesen beszélt a történtekről. Alig néhány héttel a Zsigmond Angival való szakítása után Mészáros Bende is fejest ugrott a szinglilétbe, és a Reddit-felhasználók szerint máris külföldön keresi a vigaszt. A népszerű énekes-influenszer állítólag varsói kiruccanása során bukkant fel a Tinderen, méghozzá egy elképesztően magabiztos és pimasz angol nyelvű bemutatkozással. Az adatlap szerint Bende a bűntársát keresi egy éjszakára. "Igen, tudom, én is olvastam ezeket a megjegyzéseket. A legtöbben azért jutottak erre a következtetésre, mert ha mi magunk nem mondtuk el, hogy szétmentünk, akkor 'mégis honnan tudta meg a csatorna?', így ez csak egy oltári kamu lehet... Hát onnan, elárulom, hogy így működik a média, tehát hamar híre megy az ilyesminek..." – kezdte kifejteni, és elárulta, nem mondtak egyből igent az RTL felkérésére, gondolkodási időt kértek. "Nem sokkal azután, hogy én februárban hazajöttem Dubajból, Angi meg továbbutazott Thaiföldre, szakítottunk. Vagyis volt egy nagy sírás-rívás köztünk, ami után megbeszéltük, hogy szünetet tartunk, megnézzük, milyen külön. És ekkor keresett meg az RTL, hogy hallották, mi történt, és nem lenne-e kedvünk szerepelni a műsorban. Erre mi időt kértünk. Hiszen akkor még nem zártuk le teljesen a kapcsolatot. Őszintén? Bíztunk benne, hogy lesz folytatás, hogy újjá tudjuk éleszteni a szerelmünket. Sajnos nem így lett… És csak ezután mondtunk igent a műsorra" – magyarázta a story.hu -nak Mészáros Árpád Zsolt fia. A szakítás ellenére a két fiatal jó kapcsolatban maradt , ami újabb pletykákat szült. Egyesek azt feltételezték, hogy a műsor forgatása alatt kibékültek, de ezt titkolják a szerződésük miatt. Bende azonban határozottan cáfolta ezeket a híreszteléseket, és hangsúlyozta, hogy bár valóban gyakran látják őket együtt, ez nem jelenti azt, hogy újra egy párt alkotnának. "Tisztában vagyunk azzal, hogy a követőink közül rengetegen szeretnék, ha újra összejönnénk, és az, hogy együtt látnak minket, csak további bizakodásra ad okot. De mindenkit ki kell, hogy ábrándítsak, nem kamuzunk, tényleg külön vagyunk. Viszont jóban maradtunk! Nagyon is jóban! Egy a társaságunk, így olykor összejárunk. Arról nem is beszélve, hogy kettesben is szoktunk találkozni. Bármikor hív, felveszem, ha a segítségemet kéri, ott vagyok neki. És ez fordítva is igaz. Nincs köztünk harag, sem utálat. Két intelligens ember vagyunk, akik nem is olyan régen még a mindent jelentették egymásnak" - mesélte a jelenlegi kapcsolatukról a fiatal előadó. Arra a kérdésre, hogy teljesen elmúltak-e az érzelmek, Bende őszintén válaszolt: "Ezt így nem tudom kijelenti… Továbbra is nagyon szeretem Angit, csak már nem szerelemből. És ezt nagyon nehéz kezelni. Ezért sem kezdek új kapcsolatba, mint ahogy ő sem. Mindketten a mentális és testi egészségünkkel foglalkozunk, szeretnénk minél jobban lenni. Minden áldott nap edzem, mert jót tesz. Mint ahogy a zene is. De közben azt sem akarom letagadni, hogy voltak próbálkozásaim, egyszer-egyszer voltam randizni. És minden alkalommal azzal nyitottam, hogy elmondtam, mit jelent számomra Angi, hogy úgy szeretem, mint a húgomat, és fontos szereplője maradt az életemnek. Aki ezt a jövőben elfogadja, elfogadja, aki nem, az nem. És tudom, Angi ezzel ugyanígy van. Nem tudjuk, és nem is akarjuk kitörölni egymást az életünkből" - hangsúlyozta a továbblépés kapcsán a fiatal. Az Exek csatája második szériájának már teljes a szereplőgárdája , mutatjuk, kik vesznek részt a műsorban. mészáros bende
Eredeti cikk megtekintése →