← Vissza

news.bsdnet.hu

A tévéből is az új Pókember folyik

SG.hu 2026-06-17 09:38
Mindenhol az új Pókember-filmbe ütközünk. Már egy ideje megérkezett az utolsó mozis előzetes a Pókember: Vadonatúj nap című filmhez, és a forgalmazó már egy ideje elkezdett tévés reklámokra, valamint netes anyagokra is koncentrálni. Ez valahol érthető is, hiszen a premier már itt van a nyakunkon. Íme egy rövid tévés spot. A hivatalos szinopszis a következő: " Négy év telt el. A Nincs hazaút végén Pókember a magányt választotta. Önként, a világ érdekében kitörölte magát az emberek emlékezetéből, és ezzel lemondott a szerelméről meg a jó barátjáról is. Magányos felnőttéletet él. New York már nem ismeri a nevét, csak élvezi áldásos működését: hiszen ő folytatja a bűn üldözését – és már nincs semmi más dolga, főállású Pókember lett. Mégis egyre többször van rá szükség. A ránehezedő nyomás különös változásokat indít be a testében, és végül odáig fajul, hogy már a létezését fenyegeti. Éppen akkor, amikor egészen újfajta bűncselekmények kezdenek terjedni a városban, és neki élete legnagyobb ki hívásával kellene szembenéznie. "
Eredeti cikk megtekintése →