Közleményben szólította fel a Fidesz Magyar Pétert és a Tiszát, hogy nyilatkozzanak a „pedofilbotrányról”
Mandiner
2026-06-17 09:20
„Tegnap este olyan információk láttak napvilágot, ami arra enged következtetni, hogy a Fidesz-KDNP politikusaival szemben a Tisza Párt tudatosan egy hazug pedofilkampányt épített fel a hatalom megszerzése érdekében” – írta a Fidesz frakció az MTI-hez eljuttatott közleményében.
Hozzátették, hogy ha a közzétett információk igazolást nyernek, „az a rendszerváltás utáni Magyarország legnagyobb politikai botrányát vetíti előre” .
A szálak a Tisza Pártig és egészen a miniszterelnök testvéréig vezetnek”
– írták.
Végül a Fidesz felszólította a miniszterelnököt: „a Tisza Pártnak és személyesen Magyar Péternek haladéktalanul nyilatkoznia kell, hogy milyen szerepet játszottak a jobboldali politikusok megbélyegzésére felépített hazug lejáratókampányban”.
Nyitókép: MTI/Hegedüs Róbert