← Vissza

news.bsdnet.hu

Feljelentést tett Kubatov Gábor Fradiváros-projektje miatt az Állami Számvevőszék

Telex 2026-06-17 09:39
Hűtlen kezelés gyanújával feljelentést tett Kubatov Gábor Fradiváros-projektje miatt az Állami Számvevőszék, írja a 444 . A lap részletesen ír arról, hogy a Ferenczvárosi C közép facebookos közösség adminisztrátora két hete közérdekű beadvánnyal fordult az Állami Számvevőszékhez az FTC és Kubatov Gábor klubelnök fejlesztési projektje, a népligeti 25 milliárdos Fradiváros beruházás miatt. „Hivatkozva az Állami Számvevőszékhez (a továbbiakban: ÁSZ) 2026. június 5-én elektronikus úton érkezett, a Ferencvárosi Torna Clubbal kapcsolatos visszaélések gyanúját felvető közérdekű bejelentésére, tájékoztatom, hogy a bejelentés egy példányát továbbítottuk a bejelentésben foglalt hűtlen kezelés bűncselekmény elkövetésének gyanúja esetén nyomozás lefolytatására hatáskörrel rendelkező Budapest IX. kerületi Rendőrkapitányság (1096 Budapest, Haller u. 7-9.) részére” válaszolta az ÁSZ a beadványra. A Budapesti Rendőr-főkapitányság megerősítette a 444-nek, hogy az ÁSZ feljelentése megérkezett a rendőrségre, vizsgálják a tartalmát.
Eredeti cikk megtekintése →