Itt a bejelentés: kiderült, ki lesz az Exek csatája műsorvezetője
Blikk
2026-06-17 11:01
Az RTL+ Premiumon július 8-án startol el az Exek csatája új évada, amiben ezúttal is izgalmas párosokat láthatnak majd a nézők. A műsor kedvéért olyan exek állnak újra össze, mint a Házasság első látásra sztárja, Kovács Reni és Wollner Péter Brumi, Zsigmond Angi és Mészáros Bende vagy Sebestyén Ági és Pumped Gabó. Most kiderült az is, ki lesz a nagy sikerű reality műsorvezetője.
Nagy N. Alexandra
Newsroom újságíró
Ezeket látta már?
Az Exek csatája nagy sikerű első évada után, július 8-án dupla epizóddal tér vissza a formátum az RTL+ Premium felületére. A realityben kizárólag a műsor kedvéért áll újra össze nyolc expár, hogy megpróbálják megoldani a számos izgalmas és kihívást jelentő feladatot. A második évad szereplői között ismert influenszerek és botrányhősök is feltűnnek majd , a győztesekre pedig idén is mesés 40 millió forintos főnyeremény várhat, de ehhez minden akadályt tökéletesen kell teljesíteniük.
Az RTL most azt is bejelentette, idén műsorvezetője is lesz , ezt a feladatot pedig Kamarás Norbi látja majd el, aki pontosan tudja, mi vár az expárokra, hiszen a műsor előző évadában ő is megmérette magát Kármán Odett oldalán. Norbi és Odett akkor olyan sikeresen vették az akadályokat, hogy meg is nyerték a versenyt, bezsebelve ezzel több mint 16 millió forintot. A csatorna közleménye szerint egyébként Odett is feltűnik majd az Exek csatája második évadában, és ő lett a műsor narrátora is.
Kamarás Norbi és Kármán Odett is feltűnik majd az Exek csatája második évadában / Fotó: Pozsonyi Zita
A második évad indulását megelőzően július 1-én egy adás erejéig visszatérnek az Exek csatája első évadának szereplői az Exek csatája - Reunion különkiadásban, amelyben felidézik a realityben történt eseményeket, a feszültség pedig ismét garantált lesz, és egy megdöbbentő bejelentés is várható, amire senki nem számított.
A nyolc expárra idén is kemény kihívások várnak, hogy bizonyíthassák, újra együttműködve képesek mindent megtenni a győzelem érdekében. Zsigmond Angi és Mészáros Bende egy friss szakítás után próbálják ki, hogyan tudnak újra közösen együttműködni, míg Szorcsik Viki és Nagy Sanyi közel nyolc év után állnak össze a játék kedvéért. Pap Dorci és a már nős Esztergályos Patrik végre megbeszélhetik viharos szakításuk valódi okait, Széphalmi Juliska és Sánta Laci pedig közös munkahelyük és gyermekük miatt szeretnék a kapcsolatukat már expárként rendbehozni. Bár Hrovatin Csenge és Varga Miklós „Joe” még házasok, de már külön élnek. Kapcsolatuk mindig tele volt szélsőségekkel, és azok után, hogy pár hónapja szétköltöztek, most újra kipróbálhatják, milyen egy célért küzdeni.
Ahmed Vanessa és Hranek Dávid „Dévid” kapcsolatának végét a férfi félrelépése jelentette. Nagy szerelem volt, és bár a köztük lévő dinamika sokszor inkább a konfliktusokról szólt, most ismét megpróbálnak együtt dolgozni. Sebestyén Ági és Pumped Gabó kapcsolata egy intenzív szélsőségekkel teli románcnak indult, ám a 10 év korkülönbség idővel érezhetővé vált, és a sok feszültséget már nem élte túl a kapcsolatuk. Ennek ellenére most ismét összeállnak, hogy együtt küzdjenek meg a többiekkel, csakúgy, mint a Házasság első látásra korábbi szereplői, Kovács Reni és Wollner Péter „Brumi”. A TV2 egykori sztárpárjának kapcsolatában máig sok az elvarratlan szál: az elején mindketten azt hitték jól működnek együtt, de be kellett látniuk, hogy más az elképzelésük a párkapcsolatot illetően és a válásuk óta nem is kommunikáltak egymással.
ex