Itt az óriási bejelentés az RTL-től: kiderült, ki vezeti az Exek csatáját
Blikk Rúzs
2026-06-17 12:01
Rá pont senki nem gondolt!
Az RTL népszerű realityje, az Exek csatája július 8-án dupla epizóddal tér vissza az RTL+ Premium kínálatába. A második évadban ismét nyolc ex-szerelmespár méri össze az erejét, köztük több ismert televíziós és influenszer páros, akik a 40 millió forintos fődíjért szállnak harcba.
A nézők többek között újra láthatják Zsigmond Angit és Mészáros Bendét , Sebestyén Ágit és Pumped Gabót, valamint a Házasság első látásra egykori szereplőit, Kovács Renit és Wollner Péter „Brumit”. A versenyzőkre ezúttal is kemény kihívások várnak, miközben régi sérelmekkel és lezáratlan konfliktusokkal is szembe kell nézniük.
Az RTL egy fontos újdonságot is bejelentett: az új évadban már külön műsorvezető segíti majd a párosokat, hogy eligazodjanak a feladatok és az érzelmi hullámvasút között.
Hogy ki kapta ezt a szerepet, arról a részletek a Blikk oldalán olvashatók!