Reagált a Viszkis, megszólalt a válásával kapcsolatban
Origo
2026-06-17 13:29
A válásáról kérdezték Ambrus Attilát, aki csak röviden reagált a magánéletét érintő hírekre. A Viszkisként ismertté vált egykori bankrabló jelezte, hogy a történtek nagyon megviselték a családját.
Tíz év házasság és két gyerek után véget ért Ambrus Attila kapcsolata feleségével, Rékával. Az egykori Viszkis bankrabló és volt felesége korábban még próbálták megmenteni a házasságukat, végül azonban a szakítás mellett döntöttek. A közös otthonukat már árulják – írja a Bors.
Ambrus Attila jelezte, hogy a válás részleteit magánügynek tartja, és nem szeretne bővebben beszélni róla. Úgy fogalmazott, hogy nem közszereplőként tekint magára, hanem olyan emberként, aki évekkel ezelőtt szabadult a börtönből, és azóta más életet él.
Az egykori Viszkis szerint több olyan dolog történt az életében, amely sem neki, sem a gyerekeinek, sem volt feleségének nem tett jót. Ambrus Attila elismerte, hogy a válás az egész családját megviselte.
Elmondása szerint nehéz természete jelentősen hozzájárult ahhoz, hogy a házasságuk végül zátonyra futott.
– fogalmazott Ambrus Attila.