← Vissza

news.bsdnet.hu

A Citroën-ből Sytroën lesz

Autószektor 2026-06-17 16:01
Tehetségéért, szemléletmódjáért, optimizmusáért és a közönséggel való szoros kapcsolatáért elismert Omar Sy saját vízióját és tapasztalatát hozza majd a márkához. Ezen együttműködés jelképeként a Citroën úgy döntött, hogy az egyik legismertebb értékével játszik: a saját nevével. A kampány ideje alatt a Citroën „Sytroën"-né válik. Azt szeretnénk, hogy Omar Sy olyan szerepet töltsön be, amely messze túlmutat a hagyományos nagyköveti szerepkörön. Omar egy közkedvelt személyiség, aki mindvégig hiteles, megközelíthető és önmagához hű maradt. Az a képessége, hogy kapcsolatot teremt az emberekkel, mosolyt csal az arcukra, és más szemszögből nézi a világot, pontosan azokat az értékeket tükrözi, amelyek mindig is a Citroën középpontjában álltak. Éppen ez teszi ezt az együttműködést olyan természetessé.” XAVIER CHARDON, A CITROËN vezérigazgatója „Vannak együttműködések, amelyek hosszú tárgyalások eredményeként születnek, és vannak, amelyek egyszerűen maguktól értetődőek. A Citroën és Omar Sy között különleges összhang van: mindketten képesek úgy kapcsolódni az emberekhez, hogy közben hitelesek maradnak, nagylelkűek, és természetesen fogadják el az egyediséget.” OLIVIER FRANÇOIS, a Stellantis Globális marketingigazgatója A Hugo Gélin rendezésében és a párizsi Soldats produkciós ház közreműködésével készült globális kampány a Citroën teljes modellpalettáját lefedi. Franciaországban június 16-án indul.
Eredeti cikk megtekintése →