Baleset történt az M1-esen, az autóban rekedt két ember
Mandiner
2026-06-17 14:33
Négy személygépkocsi ütközött össze az M1-es autópálya Budapest felé vezető szakaszán, Bicske térségében, a 36-os és 37-es kilométerszelvények között – írja az Index .
A helyszínre mentőhelikoptert is riasztottak, a mentési munkálatok idejére az érintett pályaszakaszt teljes szélességében lezárták. Az Útinform tájékoztatása alapján a karambol az átterelt forgalmú sávban történt.
A hatóságok azt javasolják az autósoknak, hogy amennyiben lehetséges, kerüljék el a Tata és Bicske közötti autópálya-szakaszt. Alternatív útvonalként az 1-es főút, vagy Győrtől kiindulva a 10-es főút vehető igénybe.
Nyitóképforrása: Magyar Légimentő Nonprofit Kft. / Facebook