← Vissza

news.bsdnet.hu

Folytatódik a családi botrány: Victoria Beckham teljesen összetört lánya miatt

Bors Online 2026-06-17 15:15
Victoria Beckham teljesen összetört a családi viszály közepette. Az egykori Spice Girls tag állítólag mélyen megrendült, miután lánya, Harper Beckham sikertelenül próbálta helyreállítani a kapcsolatot bátyjával, Brooklyn Beckham -mel. Victoria Beckham teljesen összetört, miután tizenéves lánya, Harper csalódottan tért haza a testvérével, Brooklyn Beckham -mel való találkozóról. A PageSix -nek egy forrás azt nyilatkozta, hogy: A bennfentes szerint az egykori Spice Girls tagot elsősorban nem saját kapcsolata aggasztja fiával, hanem az, hogy lányának, Harper -nek is szembesülnie kellett a családi viszály következményeivel. Page Six (@pagesix) által megosztott bejegyzés Harper Beckham a közelmúltban Los Angeles-ben járt családjával, amikor elhatározta, hogy felkeresi bátyját. A látogatás nem sokkal azután történt, hogy a család együtt ünnepelte, amint David Beckham csillagot kapott a híres Hollywood Walk of Fame-en . Brooklyn Beckham és felesége, Nicola Peltz azonban ezen az eseményen sem jelentek meg. Éppen ezért a 14 éves Harper úgy döntött meglátogatja testvérét. A célja az volt, hogy enyhítse a családon belüli feszültséget, és megtegye az első lépést a kibékülés felé. A találkozó azonban nem jött létre, mivel a legidősebb Beckham fiú nem tartózkodott otthon a látogatás idején. A Beckham családon belüli problémák nem új keletűek. A feszültségek már 2022-ben Brooklyn Beckham és Nicola Peltz esküvőjén kezdődtek, a konfliktus pedig az elmúlt másfél évben látványosan elmélyült. A nehézségek ellenére azonban Victoria Beckham nem mondott le arról, hogy egyszer helyreálljon a családi béke. Bennfentesek szerint a divattervező számára a család mindig is az első helyen állt, ezért különösen fájdalmas számára a jelenlegi helyzet.
Eredeti cikk megtekintése →