← Vissza

news.bsdnet.hu

Nagy árat fizetett a politikai kiállásáért Molnár Áron: „Remeg a kezem, a lábaim, tikkel az arcom”

NLC 2026-06-17 15:33
Molnár Áron évek óta aktív a közéletben: közösségi oldalain rendszeresen oszt meg ezzel kapcsolatos tartalmakat, elhivatott volt mindvégig a kormányváltás mellett. A legboldogabbak között volt, amikor kiderült, hogy kétharmaddal nyert a Tisza. Nemrég azonban bejelentette, hogy visszavonul egy időre és az egészségére koncentrál, ami eléggé megromlott a politikailag aktív időszaka alatt. Egy podcast vendége volt a minap, ahol elmondta, nagy árat fizetett a kiállásáért.  Most is fizetem. Nagyon őszinte leszek veled, remeg a kezem, remegnek a lábaim, tikkel az arcom, 3-4 órákat alszom, most próbálok visszaélni. (…)Rémálmaim vannak. És ami nem volt eddig – bár ez a kézremegés meg lábremegés sem volt eddig -, de hogy így most elkezdtem érezni a szívemet, ilyenekért csinálok ilyeneket, hogy amilyen, nem a legjobb hír. Irdatlan, amit szerintem fizettem ezért a történetért – osztotta meg Oszkó Péterrel a színész, aki egyébként épp ma jelentette be, hogy a Magyarország Kedvenc Reggeli Műsorával országjárásra indulnának, amennyiben van rá igény. Visszavonult egy időre „Nagyon kedvesek vagytok, hogy ennyien írtok, hogy aggódtok, de nyugi, minden rendben lesz. Csak az életvitelemet kell átalakítani most radikálisan. Az elmúlt öt hónapban nem edzettem semmit, 4-5 órát aludtam, 14-16 óra volt a képernyőidőm egy nap, mert mindent melót a telefonomon csináltam. Politikai podcastokra aludtam el éjjel és reggel, ahogy kipattant a szemem, már olvastam a híreket, vagy írtam a reggeli poszt szövegét, vettem fel, vágtam és raktam össze a napi videókat. Emellett játszottam folyamatosan vidéken és a fővárosban, forgattam egy újabb független filmet, és csináltuk heti kétszer a reggeli műsort. 2 éve nem voltam 2 napnál tovább pihenni és 2 éve nem volt olyan nap, hogy ne olvastam volna híreket. Az volt a megállapodás magammal, hogy a választások után pihenek, de bejött az NKA-s botrány, ami a NER és a Fidesz mocskosságainak tökéletes mintázata, hát nem vettem vissza, és jelzett a szervezetem” – írta korábban a visszavonulással kapcsolatban. The post Nagy árat fizetett a politikai kiállásáért Molnár Áron: „Remeg a kezem, a lábaim, tikkel az arcom” first appeared on nlc.
Eredeti cikk megtekintése →