Mentő vitte el Noszály Sándort, most jöttek a hírek
Blikk Rúzs
2026-06-17 15:53
Újabb aggasztó videó után mentőautóból jelentkezett Noszály Sándor szerda délután.
A korábbi teniszbajnok élő adásban beszélt arról, hogy mentők viszik el, de egyelőre nem derült ki, pontosan mi történt vele, és hová szállították.
Az ügy azért érint sokakat érzékenyen, mert Noszály Sándor az elmúlt időszakban nyíltan beszélt bipoláris zavaráról, a kezeléseiről és arról is, milyen nehéz volt számára elfogadni, hogy segítségre van szüksége. Mentális krízisnél különösen fontos, hogy a környezet ne találgatással, hanem figyelemmel és szakmai segítség támogatásával reagáljon.
Noszály Sándor a videóban arról beszélt, hogy felhívta az ügyvédjét, majd úgy fogalmazott: elviszik a mentők. Azt is mondta, megmérték a vérnyomását, valamint megemlítette, hogy az édesanyja és a nővére segít neki. Szavai közben több olyan mondat is elhangzott, amelyből nem derült ki pontosan, mire utal, ezért a történtek háttere jelenleg nem egyértelmű.
A sportoló korábban már beszélt arról, hogy volt időszak, amikor napokig alig vagy egyáltalán nem aludt, heves szívdobogást érzett, és felborult a belső egyensúlya. A korábbi állapotáról szóló beszámolók alapján számára a kezelés, a gyógyszerekhez való következetes viszony és a családi támogatás is fontos része volt a rendeződésnek.
A cikk ITT folytatódik a Blikk oldalán