Aggasztó videóval jelentkezett Noszály Sándor: mentő vitte el az egykori teniszezőt
Bors Online
2026-06-17 16:05
Sokakat töltött el aggodalommal, amikor még néhány éve meglehetősen zavaros videókkal jelentkezett a közösségi oldalán Noszály Sándor. Később kiderült, hogy az egykori teniszező bipoláris zavarral, depresszióval és egyéb súlyos mentális betegségekkel küzd. Nemrég azonban ismét meglehetősen érthetetlen felvételeket osztott meg, majd egy mentőautóból üzent - vette észre a Blikk.
- mondta el Noszály Sándor.
- tette hozzá.
Egyelőre nem tudni, hogy az egykori sportolóval mi történt és hova szállították szerda délután a mentősök.