← Vissza

news.bsdnet.hu

Orbán Viktornak több jegye is van a világbajnokságra

Blikk 2026-06-17 16:42
Ahogy azt már tudni lehetett, Magyarország előző miniszterelnöke, Orbán Viktor is ellátogat az Egyesült Államokba a labdarúgó-világbajnokságra. A politikus most azt is elárulta, hogy melyik meccseken lesz ott a tengerentúlon. Nagy-Pál Tamás Főmunkatárs (Sport) Ezeket látta már? Az Index beszámolója szerint Orbán Viktor szerdán Brüsszelben tartott sajtótájékoztatót, mielőtt részt vesz a Patrióták Európáért pártcsalád vezetőinek egyeztetésén. Itt kérdezte meg tőle egy újságíró, hogy ott lesz-e a vb-n , és a korábbi miniszterelnök elárulta, hogy terveinek megfelelően szeretne ellátogatni a tornára . A Fidesz elnöke egészen konkrétan is beszélt arról, hogy mely meccsekre látogatna ki. Elmondása szerint a két elődöntőre és a fináléra is van jegye, összesen hat napot tartózkodna az Egyesült Államokban . Orbánnak tehát először július 14-én a dallasi AT&T Stadionban „lesz jelenése”, majd másnap Atlantába utazik a Mercedes-Benz Stadionba. A döntőt négy nappal később rendezik meg New Jersey-ben a MetLife Stadionban. Az utolsó meccsen minden bizonnyal ott lesz Donald Trump amerikai elnök is a VIP-páholyban, ráadásul a hírek szerint az eddig megszokottól eltérően a FIFA elnöke helyett ő adhatja át a trófeát a világbajnok válogatott csapatkapitányának. foci-vb
Eredeti cikk megtekintése →