← Vissza

news.bsdnet.hu

Az Árulók győztese elárulta, szerepelne-e újra tévéműsorban

Blikk 2026-06-17 18:58
A jó élethez próbál útmutatót adni Tapasztó Orsi, Az Árulók első évadának egyik nyertese. A mentálhigiénés szakember és kutatófizikus persze, nem egy mindenki által használható receptet ad a könyvében, hanem a saját példájával akar segíteni másoknak. Bajkó Panka Főmunkatárs (Sztárvilág) Ezeket látta már? Az Ünnepi Könyvhéten adott interjújában Orsi elárulta, egy nagyon fontos dolgot érdemes lenne megfogadnia mindenkinek, mégpedig azt, hogy a jó élet nem egyenlő a tökéletes élettel. – Olyan nincs, hogy minden tökéletes, minden tökéletesen működik, összejön, és csodálatos boldogságban úszunk egész életünkben. Ez csak egy illúzió – jelentette ki Az Árulókban megismert író , aki elmondta, sokat tanult a műsorban magáról. – Azért mentem el abba a műsorba, hogy egy olyan helyzetben ismerjem meg saját magam, amilyen helyzetben itt, a hétköznapi életben soha nem kerülnék. Hiszen nem leszek gyilkos, sem pedig áldozat, remélhetőleg. Nagyon kíváncsi voltam arra, hogy én hogyan tudok úgy kiállni magamért, hogy az emberek higgyenek nekem. Nagyon kemény önismereti két hét volt, hiszen két hetet töltöttünk abban a kastélyban – mesélte Tapasztó Orsi, aki azonban most a jelek szerin nem készül folytatni a tévés karrierjét, így például annak ellenére sem látjuk majd a Heti Hetesben sem, hogy a jó barátja, Fancsika Eszter, akivel a Nem akarok beleszólni című közösségi oldalt vitték sikeresen , benne van a műsorban. Az Árulók – Gyilkosság a kastélyban fealadatai azért feladták a leckét Tapasztó Orsinak / Fotó: RTL – Nagyon érdekes hallani ezt a szófordulatot, hogy tévés karrier. Nagyon kevés tévéműsor az, ami igazán meg tud mozgatni. Az Árulók ilyen volt, és lehet, hogy van még ilyen, de nem tudok róla, hogy lenne. A Heti Hetesről meg annyit, hogy az egy nagyon kemény terep, és nem az én terepem. Az Árulók – Gyilkosság a kastélyban
Eredeti cikk megtekintése →