← Vissza

news.bsdnet.hu

Noszály Sándor élőben közvetítette, ahogy elviszik a mentők – előtte ismét zavaros videókat posztolt

NLC 2026-06-18 02:33
Noszály Sándor szerda délután egy mentőautóból jelentkezett be – írja a story.hu. Az egykori teniszbajnok az elmúlt napokban újabb zavaros videókkal jelentkezett, ezután pedig már egy mentőautóból üzent. „Az ügyvédemet már felhívtam. Én vagyok a bipoláris bolond, aki túl sokat tudott. (…) Életemben nem voltam erőszakos, még verbálisan sem, fizikailag sem. És elvisznek a mentők. Megmérték a vérnyomásomat, tökéletes. Meditálni tudok a fa tetején fél lábon három évig, de elvisznek a mentők. A nővérem segít nekem, az anyám segít nekem. De mi a tanulság? Hogy légy hű önmagadhoz” – idézte a portál Noszály Sándort. Az 54 éves, egykori sportoló egy későbbi videóban azt is elárulta, hogy a mentők egyenesen az orvosához viszik. Éveken át titkolta, hogy bipoláris zavarral él Noszály Sándorról a 2024-es Sztárbox alatt derült ki, hogy több mint tíz éve mentális betegséggel, bipoláris zavarral küzd. Akkor az állapota olyan súlyossá vált, hogy mentális összeomlása miatt orvosi segítségre szorult. Azóta úgy tűnt, sikeresen felépült, szedi a gyógyszereit és terápiára jár. Sőt StigmaNO címmel podcastet is indított, hogy másoknak segítsen. Szerinte ugyanis a mentális betegségek körüli stigma lebontása rendkívül fontos, a videóiban a saját tapasztalatairól és mások történeteiről beszélgetett a vendégeivel. Az egykori teniszbajnok korábban arról is őszintén vallott, hogy hosszú időbe telt, mire elfogadta a diagnózist. Mint mondta, 11 év kellett ahhoz, hogy teljesen elfogadja a betegségét, és gyógyszeres kezelést kezdjen. „Ez olyan, mint az alkoholizmus. Abból sem lehet meggyógyulni, csak el kell érni egy olyan állapotot, ahol a beteg megtanulja kezelni magát. Az én esetemben a triggereket kell kerülni. Nálam például az alkohol, meg a stressz ilyen volt. Nekem ezt a kettőt kerülni kell. Rendszeres alvás, egy szisztémára nagyjából be kell állni. A pihenés a legfontosabb, a jó étkezés” – mondta el akkor egy interjúban. Kiemelt fotó: Sajtóklub Olvass még Noszály Sándorról az nlc-n! 23 év után újra találkoznak az első Nagy Ő lányai, Noszály Sándor is ott lesz Noszály Sándor 12 napon át nem aludt a válása után: „Annyira dobogott a szívem az izgalomtól” Noszály Sándor betegsége intő jel a társadalmunknak The post Noszály Sándor élőben közvetítette, ahogy elviszik a mentők – előtte ismét zavaros videókat posztolt first appeared on nlc.
Eredeti cikk megtekintése →