← Vissza

news.bsdnet.hu

„Senkinek nem kívánom a műtőbe való betolás élményét” – Hevesi Tamás a szívklinikáról jelentkezett be

NLC 2026-06-18 03:40
Hevesi Tamás nagyon megijedt, amikor kiderült, hogy vizsgálatot kell elvégezni rajta a Városmajori Szívsebészeti Klinikán, ugyanis a CT veszélyes koszorúér-CT plakkot mutatott ki nála – írja a Blikk. A 61 zenész elárulta, mire jutottak az orvosai az állapotát illetően. Csuklón keresztüli katéterezéssel vizsgálták Hevesi Tamás szívét. Sztent beültetésére szerencsére nem volt szükség. A zenész – aki szívklinikáról jelentkezett be a közösségi oldalán – elárulta, mi lett a vizsgálat eredménye. „Életemben először a csuklómon keresztüli katéterezéssel vizsgálták meg a szívemet (pontosabban a koszorúeremet), mivel egy januári koszorúér-CT plakkot mutatott ki nálam. Hiába volt minden rendben – a vérképem, az EKG, az ultrahang –, de azt a fránya és igen veszélyes (magas rizikójú) plakkot csak a CT mutatta ki. Prof. Dr. Merkely Béla és a Városmajori Szívsebészeti Klinika több kitűnő és szakértő dolgozója segítségével megtörtént ez a vizsgálat. Az is felmerült, hogy esetleg sztentet kell majd beültetni, de szerencsére NEM! Senkinek nem kívánom a műtőbe való betolás élményét… MINDENEM RENDBEN VAN!!!” – újságolta boldogan a zenész.  Kiemelt fotó forrása: TV2 / Mokka – videóThe post „Senkinek nem kívánom a műtőbe való betolás élményét” – Hevesi Tamás a szívklinikáról jelentkezett be first appeared on nlc.
Eredeti cikk megtekintése →