„Senkinek nem kívánom a műtőbe való betolás élményét” – Hevesi Tamás a szívklinikáról jelentkezett be
NLC
2026-06-18 03:40
Hevesi Tamás nagyon megijedt, amikor kiderült, hogy vizsgálatot kell elvégezni rajta a Városmajori Szívsebészeti Klinikán, ugyanis a CT veszélyes koszorúér-CT plakkot mutatott ki nála – írja a Blikk. A 61 zenész elárulta, mire jutottak az orvosai az állapotát illetően.
Csuklón keresztüli katéterezéssel vizsgálták Hevesi Tamás szívét. Sztent beültetésére szerencsére nem volt szükség. A zenész – aki szívklinikáról jelentkezett be a közösségi oldalán – elárulta, mi lett a vizsgálat eredménye.
„Életemben először a csuklómon keresztüli katéterezéssel vizsgálták meg a szívemet (pontosabban a koszorúeremet), mivel egy januári koszorúér-CT plakkot mutatott ki nálam. Hiába volt minden rendben – a vérképem, az EKG, az ultrahang –, de azt a fránya és igen veszélyes (magas rizikójú) plakkot csak a CT mutatta ki. Prof. Dr. Merkely Béla és a Városmajori Szívsebészeti Klinika több kitűnő és szakértő dolgozója segítségével megtörtént ez a vizsgálat. Az is felmerült, hogy esetleg sztentet kell majd beültetni, de szerencsére NEM! Senkinek nem kívánom a műtőbe való betolás élményét… MINDENEM RENDBEN VAN!!!” – újságolta boldogan a zenész.
Kiemelt fotó forrása: TV2 / Mokka – videóThe post „Senkinek nem kívánom a műtőbe való betolás élményét” – Hevesi Tamás a szívklinikáról jelentkezett be first appeared on nlc.