Élőben közvetítette Noszály Sándor, hogy elviszi a mentő
Index
2026-06-18 05:06
Szerda délután mentő vitte el Noszály Sándort, a korábbi teniszező élő videóban közvetítette az eseményeket az autójából. A történteket több videó előzte, amelyek szintén zavarosak és nehezen értelmezhetőek voltak – jelentette a Blikk .
Az egyelőre nem derült ki, hogy mi történt Noszállyal, és hova vitte a mentő, de a videóban arról számolt be, hogy fizikailag jól van. Hozzátette, hogy semmi rosszat nem tett, a történtek miatt pedig ügyvédjét is felhívta.
Én vagyok a bipoláris bolond, aki túl sokat tudott. (...) Életemben nem voltam erőszakos, még verbálisan sem, fizikailag sem. És elvisznek a mentők. Megmérték a vérnyomásomat, tökéletes
– magyarázta a néhai sportoló, majd azt is elmondta, hogy a nővére és az anyja segít neki, a tanulság pedig az, hogy „légy hű önmagadhoz”.
Kifejtette azt is, hogy előre számított a történtekre, ezeket pedig egyfajta tanításnak szánja. „Didaktikai módszerem megvolt, tudtam, hogy ez lesz, mert logikailag kiszámoltam, hogy mi lesz” – mondta.
A rajongók 2024 őszén figyeltek fel arra, hogy Noszály Sándor egyre furcsább videókkal jelentkezik a közösségi médiában, összevissza beszél és furcsa kijelentéseket tesz. A Sztárbox versenyétől is visszalépett váratlanul , majd testvére, Andrea közleményben tudatta, hogy Sándor évek óta bipoláris betegséggel küzd, és szakorvosok felügyelete mellett megkezdték a kezelését.
Később Noszály azt is bevallotta, hogy az öngyilkosság is sokszor eszébe jutott korábban. Azt is elárulta, éveken át titkolta , hogy bipoláris zavarral él – betegségét sokáig ő maga sem ismerte el. Válása után mély depresszióba zuhant, majd súlyos mániás időszakok követték egymást. Kapcsolatai, karrierje, sőt saját önképe is megsínylette a diagnózist.
Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 telefonszámot! Kérjük, olvassa el ezt az oldalt ! Amennyiben másért aggódik, ezt az oldalt ajánljuk figyelmébe .
Kövesse az Indexet Facebookon is!