Fehér Krisztiánt kifizették egy szülinapra, de nem ment el a fellépésre, kiakadtak a szülők – Megszólalt a botrányról az X-Faktor győztese
Blikk
2026-06-18 07:50
Fehér Krisztiánnak egy születésnapon lett volna jelenése június elején, ám váratlanul kihagyta a koncertet, ami miatt az ünnepelt szülei kiborultak. Egy fiatal lány 14. születésnapi buliján kellett volna fellépnie, s a szülők – állításuk szerint – ki is fizették az előadót, de cserben hagyta őket. Az X-Faktor egykori győztese most videóüzenetben szólalt meg az ügy kapcsán.
Ferencz Evelin
Újságíró (Sztárvilág)
Ezeket látta már?
Fehér Krisztián június elején egy szülinapi koncertre lett volna hivatalos, ám hiába várta az ünnepelt, az énekes nem jelent meg. Az X-Faktor 2024-es évadát megnyerő fiatal váratlan kihátrálása a Redditre is kikerült, ugyanis a szülinapos lány egyik háborgó szülője nyilvánosságra hozta az ügyet. A Krisztián miatt kiakadó szülő – állítása szerint – ki is fizette azt a pénzt, amit az előadó kért a szülinapi koncertért, de felültette őket.
Fehér Krisztián, az X-Faktor egykori győztese ismét botrányos viselkedésével került a figyelem középpontjába. Legutóbbi koncertjén az énekes nemcsak sört borogatta, hanem a közönsége szerint alig énekelt a mikrofonba, ami a rajongók körében komoly felháborodást váltott ki. Az eset nem egyedi, hiszen a fiatal rapper korábbi fellépésein is hasonlóan megosztó magatartást tanúsított.
„Aki ezt a senkiházi menő sztárt ismeri, és kapcsolatban van vele, hívjon fel, vagy mondja meg, hol találhatom meg! Június 6-án a lányom szülinapjára hivatalos volt, és amit kért pénzt, én ki is fizettem. Egész nap hívogattam, a telefont nem vette fel, és azóta sem érem el” – fakadt ki a 14 éves lány egyik szülője, aki állítása alapján felvette a kapcsolatot az énekes fellépésszervezéssel foglalkozó csapatával, viszont náluk sem kapott segítséget.
Krisztián az előre leszervezett és kihagyott koncertre a közösségi oldalán reagált. Azt is elmondta, miért nem jelent meg az eseményen.
„Valóban volt egy olyan alkalom, amikor nem jelentem meg egy buliban... Az Oroszlánszív hívott meg a lányának a születésnapjára, viszont nem tudtam elmenni, de ebben nem simliskedés volt meg lehúzás, semmi ilyen szándék nem volt, csak egészségi problémák. Mindenki tudja, hogy minden buliban ott vagyok, minden privátban, ahova meghívnak, és ahova el tudok menni, minden jótékonyságin. Tudjátok, nem hátrálok ki semmiféle buliból, viszont ide nem tudtam elmenni egészségi problémák miatt. Már az előző este is a bátyáméknál voltam buliban, onnan is el kellett jöjjek, mert sajnos nem úgy éreztem magam. Másnap pedig nem tudtam sehogy sem moccanni, mozdulni. Viszont szeretnék annyit hozzátenni, hogy elnézést kérek tőled. Megígérem neked, hogy ezt valahogy bepótoljuk valamikor!” – szólalt meg a kényes ügyben az előadó a Facebook-videójában.
Az egyik korábbi fellépésén az X-Faktor korábbi győztese sört ivott és borogatott, valamint üvöltözött a színpadon . Az eset nagy felháborodást váltott ki a rajongók és a közönség körében. A történtekről készült beszámolók szerint az énekes a viselkedése mellett alig énekelt a mikrofonba a koncert alatt. Egy tavalyi, romániai koncertjén pedig alpári módon, a mikrofonba káromkodva ordibált a hangtechnikussal. Az énekes koncert közben elégedetlen volt a hangosítással, és a bekapcsolt mikrofonjába üvöltve, nyomdafestéket nem tűrő szavakkal kérte számon a technikust a közönség előtt. Korábbi X-Faktor győztesek, köztük Kocsis Tibor és Oláh Gergő is nyilvánosan kritizálták a fiatal előadót a tiszteletlen viselkedése miatt.
X-Faktor