← Vissza

news.bsdnet.hu

Hat dílert fogtak el Dunaújvárosban és környékén

444.hu 2026-06-18 08:19
Kábítószer-kereskedelem gyanúja miatt hat embert állítottak elő Dunaújvárosban és környékén – írja a police.hu.A nyomozás még 2025 nyarán indult, miután a rendőrök információt kaptak arról, hogy egy férfi Nagyvenyimen kábítószerrel kereskedik. Később egy baracsi házaspár is gyanúba keveredett. A nyomozás során kiderült, hogy a házaspár a jellemzően amfetamint tartalmazó kábítószert egy kulcsi férfitól szerezte be.A rendőrök kedden összehangolt akciót hajtottak végre: elfogták a bűncselekményekkel összefüggésbe hozható embereket, és kábítószergyanús anyagokat, nagyobb mennyiségű készpénzt, ékszereket, mobiltelefonokat, valamint egy autót foglaltak le.Összesen hét embert állítottak elő a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságra. Közülük hatot kábítószer-kereskedelem bűntettének gyanúja miatt, egy embert pedig kábítószer birtoklása miatt hallgattak ki.
Eredeti cikk megtekintése →