Nyolcmillió forint Pék lakásán a széfbe, tizenötmillió a Mol-torony melletti irodában – így mentek a gyanú szerint a közétkeztetési kenőpénzek
Telex
2026-06-18 09:13
Az ügyészségi gyanú szerint a szerződési összeg 5-6 százalékát fizette ki a Hungast-csoport két vezetője kenőpénzként az óbudainak nevezett korrupciós ügyben – tudta meg a Telex. Az ügyben született vallomások szerint volt olyan alkalom, amikor a cég Fehérvári úti székházában 10 millió forint készpénz cserélt gazdát, máskor a Hungast anyavállalatának budaparti irodájában adhattak át 15-20 millió forint készpénzt.