Kormányülés után érkeznek a fontos bejelentések
Portfolio
2026-06-18 09:30
Szerda este jelentette be Magyar Péter a Facebook-oldalán, hogy a kormány kezdeményezi a védett üzemanyagár rendszerének kivezetést az Országgyűlésben .
A kormányfő a lépést a piaci árak csökkenésével indokolta.
Magyar Péter miniszterelnök a közösségi médiában így fogalmazott: "a héten várhatóan már 10-15 forinttal a védett ár alá csökken az üzemanyagok ára a töltőállomásokon".
A védett árról, kamatstop jövőjéről és hogy ez mit üzen a gazdaságpolitikáról, ebben a cikkünkben írtunk elemzést:
Címlapkép forrása: MTI Fotó/Illyés Tibor