← Vissza

news.bsdnet.hu

Kormányülés után érkeznek a fontos bejelentések

Portfolio 2026-06-18 09:30
Szerda este jelentette be Magyar Péter a Facebook-oldalán, hogy a kormány kezdeményezi a védett üzemanyagár rendszerének kivezetést az Országgyűlésben . A kormányfő a lépést a piaci árak csökkenésével indokolta. Magyar Péter miniszterelnök a közösségi médiában így fogalmazott: "a héten várhatóan már 10-15 forinttal a védett ár alá csökken az üzemanyagok ára a töltőállomásokon". A védett árról, kamatstop jövőjéről és hogy ez mit üzen a gazdaságpolitikáról, ebben a cikkünkben írtunk elemzést: Címlapkép forrása: MTI Fotó/Illyés Tibor
Eredeti cikk megtekintése →