Óriási a baj, minden koncertjét lefújta Kis Grofó: súlyos egészségügyi probléma áll a háttérben
Pénzcentrum
2026-06-18 09:25
Kis Grófo Facebook posztban tudatta rajongóival és a szervezőkkel, hogy egészségügyi okok miatt kénytelen volt lemondani minden nyárra tervezett fellépését. Mint írta, az utóbbi időben olyan problémával küzd, amely egyre inkább megnehezítette a színpadi munkát, és bár sokáig bizonytalan volt, végül orvosai tanácsára a gyógyulást helyezte előtérbe.
A zenész szerint egy előadónak mindig rendkívül nehéz félretennie a közönség iránti elkötelezettségét, de most eljött az a pont, amikor már nem folytathatta tovább a fellépéseket. A szükséges kezelések mellett a megfelelő mennyiségű és minőségű pihenés is elengedhetetlen lesz számára.
Kis Grófo ugyanakkor biztató hírt is megosztott: szeptembertől újra színpadra áll, ráadásul még erősebben, kibővített zenekari felállással és új dalokkal készül visszatérni. A nyárra tervezett találkozások elmaradása miatt elnézést kért, de hangsúlyozta, hogy az egészség mindennél előrébb való.