Gyászol Soma Mamagésa, elhunyt az édesanyja
NLC
2026-06-18 10:07
Soma Mamagésa a közösségi oldalán osztotta meg, hogy elhunyt az édesanyja.
Ma du.2 óra 17 perckor átlépett anyukánk a Fénybe. 02.17-én született, és 17-én is halt meg. (Kiskorom óta a 17-es a számom- apukám is 17-én született- ami a 8-as.) Drága anyukánk! Kívül-belül szép volt, aki egész életében a szeretetet tartotta a legfontosabbnak. Nagy űrt hagy maga után, de tudom, (érzem), hogy neki már sokkal jobb odaát. (Már egy ideje készült rá.) 85 évet élt ebben a testben, ami a végére nagyon elhasználódott és elfáradt. Nem csak szép, kedves, nagyszívű, nagyvonalú, adni tudó, érzékeny, művelt, tehetséges nő volt ( csodálatosan szavalt), hanem egy igazi ANYA, és nagy betűs EMBER, aki az elesetteknek mindig kezet nyújtott. Óriási űrt hagy maga után. Sokunk szívében élsz tovább drága, gyönyörű anyukánk
– írta bejegyzésében az előadóművész.
Ma du.2 óra 17 perckor átlépett anyukánk a Fénybe. 02.17-én született, és 17-én is halt meg. (Kiskorom óta a 17-es a számom- apukám is 17-én született- ami a 8-as.) Drága anyukánk! Kívül-belül szép volt, aki egész életében a szeretetet tartotta a legfontosabbnak. Nagy űrt hagy maga után, de tudom, (érzem), hogy neki már sokkal jobb odaát. (Már egy ideje készült rá.) 85 évet élt ebben a testben, ami a végére nagyon elhasználódott és elfáradt. Nem csak szép, kedves, nagyszívű, nagyvonalú, adni tudó, érzékeny, művelt, tehetséges nő volt ( csodálatosan szavalt), hanem egy igazi ANYA, és nagy betűs EMBER, aki az elesetteknek mindig kezet nyújtott. Óriási űrt hagy maga után. Sokunk szívében élsz tovább drága, gyönyörű anyukánk
Legutóbb tavaly, a születésnapján posztolt az édesanyjáról, megható sorokat intézett hozzá.
„Ő az én kívül – belül szépséges 84 éves anyukám, akinek ma van a születésnapja. Pontosan azt láthatjátok rajta, ami sugárzik belőle (ez a kép pár hete készült róla): csupaszív, adni tudó, az életben a szépet, jót kereső, szeretetteli, tiszta ember. És különleges is, akinek a puszta jelenléte, léte gyógyító. (Az már csak hab a tortán, hogy az egyik legnagyobb, legjobb vers és ballada mondó, akit valaha hallottam. Nagy volumenű művésznő – minden elfogultság nélkül. ) Hiszem, hogy vannak emberek, akiknek már nem kell semmit sem csinálni ahhoz, hogy gyógyítsák a földet, a világot, „csak” itt lenni köztünk. Drága anyukám! Kívánom, hogy még sokáig ragyogj, úgy, hogy egyre jobb erőben, egészségben vagy. Kívánom, hogy még sokáig gyönyörködj a földi létben, osszad nekünk a FB oldaladon a sok szépet és bölcset, még sokáig szeress és szerethess – hisz te nem csak mondod, hanem éled is azt, hogy a szeretet a legfontosabb” – írta az életszemléleti tanácsadó.
The post Gyászol Soma Mamagésa, elhunyt az édesanyja first appeared on nlc.