← Vissza

news.bsdnet.hu

Most érkezett Kis Grófo váratlan bejelentése: „Le kellett mondanom az összes nyárra betervezett fellépésemet”

Blikk 2026-06-18 10:21
Kis Grófo váratlanul törölte az összes nyárra tervezett koncertjét, ugyanis bevallotta, hogy nincs teljesen jól. Az énekes közleményben tájékoztatta a rajongóit, hogy idén nyáron már nem láthatják őt a fellépésein, mivel orvosi utasításra aláveti magát a szükséges kezelési eljárásnak. Szomorúan tudatta, egy időre visszavonul a színpadtól. Ferencz Evelin Újságíró (Sztárvilág) Ezeket látta már? Kis Grófo a nyári szezon egyik sokat foglalkoztatott fellépője lehet, hiszen pörgős dallamai egyaránt passzolnak a szabadtéri és a benti rendezvények hangulatához. Az idei főszezonban azonban úgy tűnik, nélkülöznie kell majd őt a bulikon a rajongóknak. Fehér Krisztiánnak egy születésnapon lett volna jelenése június elején, ám váratlanul kihagyta a koncertet, ami miatt az ünnepelt szülei kiborultak. Egy fiatal lány 14. születésnapi buliján kellett volna fellépnie, s a szülők – állításuk szerint – ki is fizették az előadót, de cserben hagyta őket. Az X-Faktor egykori győztese most videóüzenetben szólalt meg az ügy kapcsán. Igen ám, azonban a 33 éves apuka egészségi állapota nem tökéletes , éppen ezért az orvosai figyelmeztették, hogy pihenésre van szüksége. Bár évtizedekig még nem szeretne hátat fordítani a színpadnak , Kis Grófónak az egészsége érdekében le kellett mondania az összes nyári fellépését. A miértekről a friss Facebook-posztjában számolt be: „Tisztelt Közönség, kedves Rajongók! Tisztelt Szervezők! Sajnos az utóbbi időben kialakult egy egészségügyi probléma, ami jelentősen megnehezítette a fellépéseimet, ezért kénytelen voltam meghozni egy számomra is nehéz döntést, és le kellett mondanom az összes nyárra betervezett fellépésemet. Sokáig bizonytalan voltam, és nem tudtam, mi lenne a legjobb döntés, mert egy zenész számára mindig nagyon nehéz a közönség szolgálatába vetett hivatását félretennie, azonban az orvosaim is arra figyelmeztettek, hogy ezt így nem szabad tovább csinálnom, ezért arra jutottam, hogy a gyógyulásom érdekében alávetem magam a szükséges kezelési eljárásnak, melynek elengedhetetlen része lesz a megfelelő mennyiségű és minőségű pihenés” – tett váratlan bejelentést az állapotáról a mulatóssztár, aztán hozzáfűzte: „Hamarosan új erővel fogok színpadra állni és annyit elárulok, hogy még színvonalasabb bővült zenekari felállással és dalokkal érkezünk a csapattal. Elnézést kérek azoktól, akik számoltak rám a nyáron, hogy találkozhatnak velem, viszont az egészség, ti is tudjátok, mindentől előrébb van és Szeptembertől újra találkozhatunk! Megkérek mindenkit tisztelettel, hogy senki ne irkáljon negatív dolgokat vagy butaságot, mert ezzel viccelődni vagy gúnyoskodni nem szabad, mert az Úr mindent lát és mindent hall. Addig is puszi mindenkinek és szeretlek benneteket” – hívta fel a figyelmet a közleményében. Fehér Krisztián, az X-Faktor 2024-es győztese júniusban váratlanul nem jelent meg egy előre leszervezett és kifizetett fellépésen . Bár az incidens nem hasonlít mindenben Grófo esetéhez, a fiatal előadó szintén az egészségi állapotára hivatkozva nem tudta vállalni a koncertet. Krisztiánnak szülinapi bulin kellett volna énekelnie, az ünnepelt szülei felháborodtak, amiért „felültette őket”. Kis Grófo
Eredeti cikk megtekintése →