← Vissza

news.bsdnet.hu

Noszály Sándor élőben, amint beviszik a kórházba – különös videók előzték meg a dolgot

Mediapiac 2026-06-18 10:50
Mentő vitte kórházba Noszály Sándort június 17-én délután – az egykori teniszező ezt megelőzően furcsa videókat posztolt a közösségi oldalán. Mentő érkezett Noszály Sándorért és szállította kórházba június 17-én délután, s ezt ő élőben közvetítette. Az esetet megelőzően az egykori teniszező több, a korábbiakhoz hasonlóan zavaros, nehezen értelmezhető videót tett közzé. Egyelőre nem tudni, mi történt pontosan Noszállyal, milyen az állapota jelenleg és hová vitték be – adta hírül a blikk.hu . Az élő videóban a korábbi sportoló – aki 2003-ban a Nagy Ő első magyar évadának főszereplője is volt – azt mondta, fizikailag jól van és nem tett semmi rosszat, nem volt erőszakos és a vérnyomásával sincs gond. „Én vagyok a bipoláris bolond, aki túl sokat tudott” – fogalmazott Noszály Sándor. „Az ügyvédemet már felhívtam. (…) Életemben nem voltam erőszakos, még verbálisan sem, fizikailag sem. És elvisznek a mentők. Megmérték a vérnyomásomat, tökéletes. Meditálni tudok a fa tetején fél lábon három évig, de elvisznek a mentők. A nővérem segít nekem, az anyám segít nekem. De mi a tanulság? Hogy légy hű önmagadhoz” – fejtette ki az egykori teniszező, miközben már a mentőben volt. Hozzátette azt is, hogy a történtekre számított. „Tudtam, hogy ez fog történni és nem lehet máshogy. Drasztikusan tanítok, pedagógus vagyok, mint az apám. Didaktikai módszerem megvolt, tudtam, hogy ez lesz, mert logikailag kiszámoltam, hogy mi lesz” – mondta. Noszály Sándor korábban, 2024 őszén több furcsa üzenetet tett közzé a közösségi médiában, majd az RTL Sztárbox című műsorában is visszamondta a szereplését. Testvére akkor közölte, hogy Noszály bipoláris zavarban szenved. Egy klinikára vitték és hetekig kezelés alatt állt. 2024 decemberében hazamehetett, majd 2025 elején megszólalt a nyilvánosság előtt, s elmondta, hogy nagyon nehéz időszakot tudhat maga mögött.
Eredeti cikk megtekintése →