Örömhír a nógrádi település lakosainak, közösen ünnepelhetik a sikert
Nógrád (NOOL)
2026-06-18 11:45
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Balesetveszély miatt lezárták, felújítás után átadó ünnepségen kapják vissza a lakosok a viaduktot.