← Vissza

news.bsdnet.hu

Kiderült, ezeken a vb-meccseken lesz ott Orbán Viktor: „Van jegyem, megyek...”

Blikk Rúzs 2026-06-18 12:30
Elszólta magát a volt miniszterelnök. Orbán Viktor Brüsszelben tartott sajtótájékoztatóján elárulta , mely mérkőzéseken szeretne ott lenni a labdarúgó-világbajnokságon. A korábbi miniszterelnök köztudottan a futball egyik legnagyobb hazai rajongója. Az elmúlt évtizedek során több világbajnokságon és Európa-bajnokságon is feltűnt a lelátókon, és elfoglaltságai függvényében a döntőkről sem maradt le. A volt kormányfő az áprilisi választások után még úgy nyilatkozott , a nyári időszakban szeretne több időt szánni a pihenésre, ennek részeként azt tervezi, hogy az Egyesült Államokba utazik, ahol meglátogatja legidősebb lányát és családját. Orbán Ráhel az elmúlt években költözött családjával New Yorkba, ahol saját elmondása szerint tanulmányait kívánta folytatni egy helyi egyetemen. A brüsszeli sajtóeseményen azonban egy újságírói kérdésre válaszolva Orbán Viktor elmondta , hogy a korábbi hírekkel ellentétben nem tölt majd hosszabb időt az Egyesült Államokban, mivel továbbra is számos feladata van. Ugyanakkor a világbajnokság néhány kiemelt összecsapásán biztosan ott lesz. „Van jegyem, megyek. A két elődöntőre és a döntőre” – mondta a politikus. Forrás: Promotions.hu
Eredeti cikk megtekintése →