← Vissza

news.bsdnet.hu

Kórházba került a Bon-Bon frontembere, Szolnoki Péter: elmaradnak a zenekar koncertjei és fellépései

Blikk 2026-06-18 14:27
Aggasztó hírt osztott meg közösségi oldalán a Bon-Bon együttes: betegség miatt kórházban kezelik az együttes énekesét, Szolnoki Pétert. A zenekar következő hetekre tervezett fellépései és koncertjei elmaradnak. Csorba Anita Newsroom újságíró Ezeket látta már? A zenekar egy Facebook-bejegyzésben azt írta, hogy az énekes a lehető legjobb kezekben van, és jelenleg a gyógyulására koncentrál. Arról azonban nem közöltek részleteket, hogy pontosan milyen betegség miatt szorul kórházi kezelésre. A bejegyzésben arra kértek mindenkit, hogy megértéssel kezeljék a kialakult helyzetet. „ Szolnoki Péter betegsége miatt a Bon-Bon együttes fellépései, koncertjei a következő pár hétben elmaradnak. Pétert jelenleg korházban kezelik, a lehető legjobb kezekben van a gyógyulás útján. Megkérjük a sajtó munkatársait, zenésztársakat, ismerősöket, hogy megértéssel kezeljék a helyzetet a zenekar tagjai felé, és hagyják Pétert nyugodtan gyógyulni és pihenni” – fogalmaztak a posztban. Bon-Bon
Eredeti cikk megtekintése →