Kórházba került a Bon-Bon frontembere, Szolnoki Péter: elmaradnak a zenekar koncertjei és fellépései
Blikk
2026-06-18 14:27
Aggasztó hírt osztott meg közösségi oldalán a Bon-Bon együttes: betegség miatt kórházban kezelik az együttes énekesét, Szolnoki Pétert. A zenekar következő hetekre tervezett fellépései és koncertjei elmaradnak.
Csorba Anita
Newsroom újságíró
Ezeket látta már?
A zenekar egy Facebook-bejegyzésben azt írta, hogy az énekes a lehető legjobb kezekben van, és jelenleg a gyógyulására koncentrál. Arról azonban nem közöltek részleteket, hogy pontosan milyen betegség miatt szorul kórházi kezelésre. A bejegyzésben arra kértek mindenkit, hogy megértéssel kezeljék a kialakult helyzetet.
„ Szolnoki Péter betegsége miatt a Bon-Bon együttes fellépései, koncertjei a következő pár hétben elmaradnak. Pétert jelenleg korházban kezelik, a lehető legjobb kezekben van a gyógyulás útján. Megkérjük a sajtó munkatársait, zenésztársakat, ismerősöket, hogy megértéssel kezeljék a helyzetet a zenekar tagjai felé, és hagyják Pétert nyugodtan gyógyulni és pihenni” – fogalmaztak a posztban.
Bon-Bon