← Vissza

news.bsdnet.hu

Elképesztő, hogy mit rejtett az elhagyott csomag Debrecenben! Nagy volt a meglepettség

Hajdú-Bihar (HAON) 2026-06-18 14:08
Napjainkban egy apró kedvesség, odafigyelés is sokat tud jelenteni, pláne akkor, ha azt egy idegentől kapjuk. A napokban Debrecenben tűnt fel egy csomag a buszmegállóban, amin a következő sorokat lehet olvasni: "Én egy elhagyott csomag vagyok! Azért hagytak el, hogy szebbé tegyem a napodat. "Kérlek, vigyél haza" – olvasható. A szerencsés megtaláló nagyon örült a meglepetésnek, feltöltött az ajándékról egy képes a Debrecenben Hallottam Facebook-csoportba , amire több mint 1500 reakció érkezett. – üzente a kedves ajándékozónak, hátha eljut hozzá. Persze a poszt alatt rengeteg hozzászólás is van: – fogalmazott az egyik hozzászóló, míg egy másik megkérdezte azt is, hogy mi volt a csomagban. A megtaláló hamar válaszolt a kérdésre, viszont sokan meglepődtek azon, amit a csomag rejtett, ugyanis egy Biblia volt . Volt, aki megszólta az ajándékot, de az a lényeg, a megtalálónak nagyon tetszett. Az ország szinte minden táján vágnak bele hasonló akciókba az emberek, egy külön Facebook-csoportot is létrehoztak annak érdekében, hogy a talált csomagok tartalmát megmutassák egymásnak a szerencsés megtalálók. Ajánljuk még:
Eredeti cikk megtekintése →