Forsthoffer Ágnes megnevezte az Országgyűlés új sajtófőnökét
Magyar Hírlap
2026-06-18 14:45
Forsthoffer Ágnes, az Országgyűlés elnöke június 15-i hatállyal György Bálintot nevezte ki az Országgyűlés sajtófőnökének.
Forsthoffer Ágnes, az Országgyűlés elnöke június 15-i hatállyal György Bálintot nevezte ki az Országgyűlés sajtófőnökének.
György Bálint 21 éve, 2005. április 18-án pályakezdőként léptett be a Ház kapuján. 2012-ig sajtóreferensként dolgozott, 2012. májusától októberéig megbízott sajtófőnökként már vezette a Sajtóirodát. 2012. októberétől mostanáig az Országgyűlés sajtófőnök-helyettese volt - derült ki a Magyar Hírlaphoz eljuttatott sajtóközleményből.