Kiderült, kit nevezett ki az Országgyűlés sajtófőnökének Forsthoffer Ágnes
Népszava
2026-06-18 16:14
Forsthoffer Ágnes, az Országgyűlés elnöke június 15-i hatállyal György Bálintot nevezte ki az Országgyűlés sajtófőnökének – írja lapunkhoz is eljuttatott közleményében az Országgyűlés Sajtóirodája.
A tájékoztatás felidézi, György Bálint 21 éve, 2005. április 18-án pályakezdőként léptett be a Ház kapuján. 2012-ig sajtóreferensként dolgozott, 2012. májusától októberéig megbízott sajtófőnökként már vezette a sajtóirodát. 2012. októberétől mostanáig az Országgyűlés sajtófőnök-helyettese volt.