Új kérő jelentkezett Tóth Rajmundért – közel 2 millió eurót kínálhatnak az ETO kulcsemberéért
NB1.hu
2026-06-18 16:55
A sajtóhírek szerint új kérő bukkant fel a magyar válogatott középpályásért, amely már közel 2 millió eurós ajánlatot tett az ETO FC Győrnek.
Továbbra is élénk az érdeklődés Tóth Rajmund iránt, és a jelek szerint már nem csak a német másodosztályú Nürnberg szeretné megszerezni a győriek válogatott labdarúgóját – szúrta ki a csakfoci.hu .
A német BILD értesülése szerint egy egyelőre meg nem nevezett klub bónuszokkal együtt közel 2 millió eurós ajánlatot tett a 22 éves futballistáért.
Korábban a másodosztályú Nürnberg – egészen 1,5 millió euróig – többször is emelte ajánlatát. Miközben a játékossal állítólag sikerült megállapodni a személyes feltételekben.
Az átigazolás azonban azóta sem zárult le, mivel a győri klub magasabb összeget szeretne kapni egyik legértékesebb játékosáért.
UEFA-sorsolás: ellenfeleket kaptak a magyar kupacsapatok
A helyzetet tovább árnyalja, hogy az ETO-ra hamarosan Bajnokok Ligája-selejtező vár az izlandi Vikingur Reykjavík ellen.
A beszámolók szerint a klubvezetés szeretné, ha Tóth Rajmund még a párharc során a csapat rendelkezésére állna, ami késleltetheti a végleges megállapodást.
A középpályás jelenleg az ETO ausztriai edzőtáborában készül az új idényre. A háttérben pedig egyre komolyabb átigazolási verseny bontakozhat ki érte.