← Vissza

news.bsdnet.hu

Régi motorost neveztek ki, György Bálint lett az országgyűlés sajtófőnöke

Blikk 2026-06-18 17:25
György Bálintot nevezte ki a parlament sajtófőnökének Forsthoffer Ágnes házelnök június 15-i hatállyal – közölte az Országgyűlés Sajtóirodája csütörtökön az MTI-vel. Orbán Márton Newsroom újságíró Ezeket látta már? György Bálint 21 éve, 2005. április 18-án pályakezdőként léptett be a Ház kapuján . Ezután 2012-ig sajtóreferensként dolgozott, 2012. májusától októberéig megbízott sajtófőnökként már vezette a parlamenti sajtóirodát , 2012. októberétől mostanáig pedig az országgyűlés sajtófőnök-helyettese volt – áll a közleményben. Május végén jelentették be, hogy a Tisza Párt országgyűlési frakciójának sajtófőnöke az a Horváth Nándor lesz, aki az RTL Híradó riportere volt , és tíz éven át dolgozott a kereskedelmi csatornánál. Bujdosó Andrea frakcióvezető úgy fogalmazott róla, hogy a tapasztalatával, a szakmai felkészültségével és a hivatása iránti alázatos hozzáállásával fontos szerepet tölt majd be a képviselőcsoport mindennapi munkájában. Országgyűlés
Eredeti cikk megtekintése →