← Vissza

news.bsdnet.hu

Krug Emília megtisztelő feladatot kapott Somos Andrástól és Gulyás Esztertől

NLC 2026-06-18 17:40
Krug Emília hosszú éveken át együtt dolgozott Somos Andrással és Gulyás Eszterrel az ATV-ben: annyira jóban lettek ez idő alatt, hogy a tévés pár felkérte őt első közös gyermekük keresztanyjának. A keresztelőre a hétvégén került sor, csodás képek születtek az eseményről.  „Sose felejtem el, amikor egy ATV-s szezonnyitó kerti partin Gulyás Eszterrel arról beszélgettünk, hogy gondolkodnak az akkor még a pocakjában figyelő Ede keresztelőjén, és meg is van, kiket szeretnének keresztszülőknek, ha vállalják… kicsit titokzatos volt, de közben nagyon mosolygott. Könnyek között ugrottam a nyakába, annyira örültem! Es végre vasárnap a Jóisten előtt is megígértük, hogy ott leszünk mindig Ede mellett” – írta posztja mellé Krug Emília, a büszke keresztanya. Novemberben született meg Gulyás Eszter és Somos András kisfia, akik már nagyon készültek a kicsi születésére. Nemrég arról beszéltek, hogyan telt az elmúlt pár hónap, és milyen is a szülőség.  „A finom illata, a cuki kis arca, ahogy felsírt, majd ahogy elkezdtem hozzá beszélni, és megnyugodott… Csodálatos volt. A várandósságom, a fiam születése minden perce annyira jó volt, hogy emiatt még egy gyereket akarok majd, mert szeretném ezt a csodát újra átélni. Szívesen szülnék akár holnap még egy gyereket” – emlékezett vissza Gulyás Eszter, akitől Somos András vette át a szót. „Ötvenesen lettem apuka, de tíz éve vártam, vágytam arra, hogy ez remélhetőleg egyszer majd bekövetkezik. A fiam életem nagy ajándéka. Az első heteket itthon töltöttem Eszterrel és a fiammal, az ATV-munkákat kivéve. Az ügyvédi feladataimat adtam csak át a kollégáimnak. Aztán szép lassan visszatértem a munka frontjára, de az esti fürdetés szent, arra mindig hazaérek” – mondta. Elárulták, hogyan esett a választás az Ede Fülöp névre. „A Fülöpöt én szerettem volna, mert nagyon szeretem a brit királyi családot, így jött az ötlet, hogy a néhai II. Erzsébet férje, Fülöp herceg után nevezzük el. András viszont azt mondta, ez a keresztnév túlságosan royalista, királypárti, nem bánja, de az első neve Ede legyen. A nagypapáját hívták így, az ő emlékére és tiszteletére választottuk ezt a nevet” – mondta a riporternő.The post Krug Emília megtisztelő feladatot kapott Somos Andrástól és Gulyás Esztertől first appeared on nlc.
Eredeti cikk megtekintése →