← Vissza

news.bsdnet.hu

Van, aki már el is költözött az azbeszttel szennyezett szombathelyi városrészbőlAz Országgyűlés élő környezetért felelős bizottságának kihelyezett ülésén a helyiek azt kérték, hogy a kormány készítsen konkrét ütemtervet a kármentesítésre.

RTL Híradó
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Eredeti cikk megtekintése →