Van, aki már el is költözött az azbeszttel szennyezett szombathelyi városrészbőlAz Országgyűlés élő környezetért felelős bizottságának kihelyezett ülésén a helyiek azt kérték, hogy a kormány készítsen konkrét ütemtervet a kármentesítésre.
RTL Híradó
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.