← Vissza

news.bsdnet.hu

A védett ár kivezetése visszaüthet a globális olajpiac törékenysége miatt

Origo 2026-06-18 20:00
A döntésen ott van egy olyan kormányzat keze nyoma, amelyik túlzottan bízik a nemzetközi piaci folyamatokban – jelentette ki ifj. Lomnici Zoltán az Origónak azzal kapcsolatban, hogy a kormány kivezeti az üzemanyagok védett árát. Az alkotmányjogász rámutatott, hogy a globális olajpiac törékeny, ahogy a vonatkozó és erre a vonatkozó elemzések is felhívják a figyelmet. Arra is felhívta a figyelmet, hogy bár jelenleg a Brent kőolaj jegyzése 80 dollár körül van, idén annyira változékony volt az olaj ára, hogy június körül 100 dollárnál többért is jegyezték a Brent olaj hordónkénti árát rövid távon. A mértékadó előrejelzések szerint a Brent olajár 2026-ban átlagosan 80-95 dollár körül mozoghat hordónként, de jelentős változékonysággal. Geopolitikai sokkok, OPEC-döntések, kínai kereslet vagy akár természeti katasztrófák is könnyen felpörgethetik az árakat. A közelmúlt tanulságai szerint nem könnyű a kormány helyzete, 2021-2022-ben és 2026 elején is gyors drágulás volt, ami miatt bevezették a sapkát – magyarázta ifj. Lomnici Zoltán. Rámutatott: Magyarország e tekintetben  importfüggő, így közvetlenül ki van téve a globális árszabásnak. – figyelmeztetett. A Fidesz parlamenti frakciója azt javasolta, hogy a kormány a védett üzemanyagár kivezetése helyett azt alakítsa át úgy, hogy a most érvényes védett ár maradjon meg árplafonként. Ezzel kapcsolatban ifj. Lomnici Zoltán elmondta, hogy ez a javaslat biztosíthatna védelmet a lakosságnak anélkül, hogy bármilyen módon torzítaná a piacot hosszú távon. Amennyiben az ár meghalad egy bizonyos szintet – például a jelenlegi védett árat –, akkor aktiválódna az árplafon. Ez enyhítené a fogyasztói sokkot és támogathatná az inflációcsökkentést is. Energetikai szakértők szerint is jobb alternatíva lenne egy dinamikus árplafon vagy fogyasztói támogatás – például adókedvezmények, célzott szociális segélyek alacsony jövedelműeknek, üzemanyag-tartalékok stratégiai használata –, ami kevésbé torzít – mutatott rá. Az alkotmányjogász szerint nehéz pontosan megmondani, milyen eszközei lehetnek a kormánynak arra, hogy megvédjék a lakosságot akkor, ha esetleg újra elszabadulnak az olajárak, bár biztosan több ilyen eszközük is lehet, azonban ezeket a politikai akarat függvényében lehet alkalmazni. Rövid távon szóba jöhet akár a stratégiai készletek felszabadítása – ahogyan erre már idén is volt példa –, de működhet az adócsökkentés és a célzott támogatás is – magyarázta. Majd hangsúlyozta: Ahogy korábban megírtuk , a kormány a mai ülésén döntött arról, hogy kezdeményezi a vonatkozó jogszabályok megváltoztatását, és a védett ár kivezetését, mivel a héten várhatóan már 10-15 forinttal a védett ár alá csökken az üzemanyagok ára a töltőállomásokon. Emellett Magyar Péter azt is közölte, hogy a Tisza-kormány a jövedéki adó csökkentését fenntartja, ahogy a MOL is a csökkentett árréseket. Ez a lépés azonban elhamarkodott lehet, ugyanis a jelenlegi árszint a benzinkutakon még 40 forint körül meghaladja a védett árak szintjét. Ahogy az ismert, a 95-ös benzin literje 595 forint, a dízelé 615 védett áron, miközben a piaci ár 635, illetve 655 forint. Emlékezetes az iráni konfliktus és a Hormuzi-szoros körüli bizonytalanság miatt tavasszal megugrott az olaj ára, ami a magyar üzemanyagárakat is emelte. Emiatt vezette be az Orbán-kormány március 9-én a védett üzemanyagárakat, amelyeket a kormányváltás után a Tisza-kormány is fenntartott. Bár a kormány a kivezetés mellett döntött, a szakértők figyelmeztetnek, hogy az iráni háború csak tűzszüneti szakaszba lépett, az ellátási láncok helyreállása pedig hónapokig, akár évekig eltarthat. A bejelentésre Gulyás Gergely, a Fidesz frakcióvezetője is reagált. Arról írt, hogy a védett üzemanyagár többmillió magyar családot jelentős kiadásoktól óvott meg az elmúlt 4 hónapban. Valamint jelezte, hogy semmilyen garancia nincs arra, hogy ebben a törékeny világgazdasági helyzetben az üzemanyagár nem fog gyorsan újra megemelkedni. A Fidesz-frakció azt javasolja , hogy a kormány a védett üzemanyagár intézményét a kivezetés helyett úgy alakítsa át, hogy a most érvényes védett ár maradjon meg árplafonként.
Eredeti cikk megtekintése →