← Vissza

news.bsdnet.hu

Lízingre vett volna kocsit Florencia, 3,2 milliójával szívódott fel a cég – És persze, az autóból sem lett semmi

Blikk 2026-06-19 04:30
Bottal ütheti több millió forintja nyomát egy fiatal budapesti nő, akinek mindössze annyi volt a „bűne”, hogy megbízott egy cégben. Florencia autót szeretett volna venni, s csupán annyi volt a kikötése, hogy részletfizetésre, hitelminősítés nélkül tudja lebonyolítani az ügyletet. Talált is egy látszólag megfelelő céget. Bittó Ákos Főmunkatárs, rovatvezető (Auto) Ezeket látta már? Máté Florencia elkövette azt a hibát, amitől utólag mindenkit óva intene : megbízott egy látszólag jó feltételekkel lízingszerződést kínáló cégben, amelynek még kifizette a kinézett autóért járó önerőt is. Azóta se pénz, se autó... sőt, úgy néz ki, már cég sincs. – Részletre szerettem volna autót venni, amihez az interneten némi keresés után találtam is egy megfelelőnek tűnő céget – kezdte mesélni a fiatal nő. – Mindent online bonyolítottunk. Átküldtem nekik a kinézett autó hirdetését, egy Toyota CH-R-t, amit egy márkakereskedésben árultak. A cégtől rövid idő után válaszoltak is, megnyugtattak, hogy meg tudják vásárolni az autót , én pedig majd tőlük fogom lízingelni . Átküldték a szerződést, én pedig a biztonság kedvéért felhívtam a kereskedést, akik megerősítették, hogy a cég már felvette velük a kapcsolatot az autó megvásárlásának ügyében. Florencia feljelentést is tett a rendőrségen Florencia így nyugodt szívvel fizette be az önerőként meghatározott 3,2 millió forintot, majd kellemes izgalommal várta, hogy értesítsék arról, mikor mehet az autóért. A szerződés szerint az önerőn felül havi bérleti díjat fizetett volna a kocsiért, majd a futamidő lejártával átkerült volna az autó az ő tulajdonába. A várt hívás azonban nem érkezett meg. Telt-múlt az idő, ám a nő hiába érdeklődött, a cég csak halogatta az autó átadását. Aztán egy idő után már nem is vették fel a telefont, illetve az üzenetekre sem válaszoltak. Florencia végül feljelentést tett a rendőrségen , bár közben a cég is válaszolt, hogy 15 napon belül visszautalják a pénzt, mert az adásvétel meghiúsult. Nagyjából ez volt az utolsó hír, amit hallott felőlük, ugyanis – ezt talán mondanunk sem kell – a milliók nem érkeztek meg a tulajdonosukhoz. Florencia közben magánnyomozásba kezdett, és – noha ez nem volt teljesen szabályos –megtudta az egyik banki ügyintézőtől, hogy amikor ő annak idején átutalta a 3,2 millió forintot, az összeg nyomban továbbment egy másik számlára, onnan pedig egy harmadikra. Valószínűleg percek alatt tisztára mosták az összeget, ráadásul az a gyanúja, hogy a cég, amellyel eredetileg szerződött, már szintén nincs meg, ugyanis a honlapjuk eltűnt. Lapunk utánajárt, hogy a PO-LYA Print Creative Greendesign Kft.-t mindössze fél éve, tavaly december 1-jén alapították. A tevékenységi körüknél mindössze nyomdai előkészítő tevékenység van megjelölve, szó nincs pénzügyi szolgáltatásról vagy gépkocsik lízingjéről. A korábbi e-mail-címükön próbáltuk elérni őket, ám válasz nem érkezett a kérdéseinkre. A Toyota pedig, amit Florencia kinézett magának, visszakerült a hirdetések közé: az autót valószínűleg más veszi majd meg. csalás
Eredeti cikk megtekintése →