← Vissza

news.bsdnet.hu

„Embert észlelt” a kamera az üres lakásban

Police.hu 2026-06-19 06:37
A kiskunfélegyházi tulajdonos élőben nézte végig a lopást, azonban a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki elszaladt. Végül a feltételezett elkövetőt és társát budapesti otthonukban fogtuk el. 2026. június 11-én az egyik kiskunfélegyházi ingatlanba tört be egy maszkos férfi, aki a lakásban kutatást végzett és az egyik komód fiókjából pénzt emelt el. Cselekménye közben a lakásban található biztonsági kamera jelzett tulajdonosának, aki telefonja segítségével a kamerán keresztül ráordított a betörőre, aki megijedt és elrohant az ingatlanból. A kiskunfélegyházi rendőrök a nyomozás során beazonosították a budapesti férfit. Az eljárás során az is kiderült, hogy élettársával érkezett a városba, és amíg ő betört, az asszony az épület előtt figyelt. A helyi nyomozók és a főkapitányság Hírös kommandósai budapesti otthonukban fogták el a párost, akit őrizetbe vettek és kezdeményezték letartóztatásukat. A felvételt Facebook oldalunkon érik el: https://www.facebook.com/reel/1526473212543272
Eredeti cikk megtekintése →