← Vissza

news.bsdnet.hu

Kigyulladt egy hulladéklerakó Cegléden, a tűzoltók jelentős erőkkel vonultak ki

24.hu 2026-06-19 07:39
Kigyulladt egy hulladéklerakó péntek reggel Cegléd külterületén, az M4-es autópálya közelében, a tűzoltók jelentős erőkkel vonultak a helyszínre – közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel. Később azt tudatták, hogy mintegy 700 négyzetméteren kommunális hulladék ég. A közlemény szerint a ceglédi hivatásos tűzoltók és több más egység légzésvédelem mellett dolgozik a lángok megfékezésén, a rajok munkáját egy nagykátai vízszállító is segíti. Az MTI kérdésére a Pest Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság azt közölte, hogy mintegy 40 tűzoltó 10 járművel vonult a helyszínre. A lerakóban mintegy 700 négyzetméteren kommunális hulladék ég; a katasztrófavédelmi mobil-labor folyamatosan méri a levegő minőségét – tették hozzá. A tűről a Hello Cegléd Facebook-oldal közölt képeket: The post Kigyulladt egy hulladéklerakó Cegléden, a tűzoltók jelentős erőkkel vonultak ki first appeared on 24.hu.
Eredeti cikk megtekintése →