Kórházba került Szolnoki Péter, elmaradnak a Bon-bon koncertjei
24.hu
2026-06-19 08:07
Kórházba került Szolnoki Péter, a Bon-Bon frontembere, így az együttes fellépései, koncertjei a következő pár hétben elmaradnak – adta hírül a zenekar Facebook-bejegyzésben.
Azt írták, az énekes a lehető legjobb kezekben van, és jelenleg a gyógyulására koncentrál. Arról nem közöltek részleteket, hogy pontosan milyen betegség miatt szorul kórházi kezelésre.
Egyben megkérték a sajtó munkatársait, zenésztársakat, ismerősöket, hogy „megértéssel kezeljék a helyzetet a zenekar tagjai felé, és hagyják Pétert nyugodtan gyógyulni és pihenni”.
The post Kórházba került Szolnoki Péter, elmaradnak a Bon-bon koncertjei first appeared on 24.hu.