Új műsorvezető az RTL Reggeliben? Népszerű színész csatlakozott Ábel Anitához: úgy volt, hogy csak főzni megy, végül az egész adásra maradt – fotó
Blikk
2026-06-19 08:10
Váratlanul új szerepben tűnt fel Csonka András szerdán, amikor az RTL Reggeli főzővendégeként volt meghívva az élő adásba. A népszerű színész spontán beült ezt követően a műsorvezetői székbe, és több beszélgetésben is részt vett Ábel Anita oldalán. Habár egy néhány perces interjú erejéig kellett volna maradnia, végül az egész adásban műsorvezetőként foglalt helyet.
Ferencz Evelin
Újságíró (Sztárvilág)
Ezeket látta már?
Szerdán az RTL Reggeli adása igencsak rendhagyó módon alakult Csonka András miatt , a közkedvelt színész ugyanis beült a műsorvezetői székbe több beszélgetés alatt is Ábel Anitához. Birtokba vette a stúdió konyháját is, ahol egy színes, keleties paprikás hagymasalátát készített el, miközben beszámolt a legfrissebb színházi sikereiről.
A Reggeli RTL Ligetbe költözése óta nem fordult elő ilyen vagy ehhez hasonló a műsorban, így többen is azt hihették, hogy Csonka személyében új műsorvezetőt köszöntöttek az élő adásban. Habár Barabás Éva érkezése óta nem jelentett be új műsorvezetőt a csatorna, a színész láthatóan feltalálta és jól érezte magát ebben a szerepben.
"Mai főzővendégünk, Csonka Bandi spontán műsorvezetővé avanzsált. Bandi velünk töltötte az egész adást és közben készített nekünk egy színes keleties paprikás hagymasalátát" – olvasható az RTL Reggeli Instagram-posztjában.
Peller Anna és Peller Mariann 2026 áprilisának végén hivatalosan is távoztak az RTL Reggeli műsorvezetői pozíciójáról . A testvérpár évek óta a reggeli ébresztőműsor meghatározó és közkedvelt arca volt. A nővérek közösen jutottak arra az elhatározásra, hogy közel egy évtizednyi műsorvezetés után búcsút intenek a produkciónak . A testvérek kiemelték, hogy a csatornával jó kapcsolatban váltak el, és vendégként a jövőben is felbukkannak majd a műsorban. Távozásuk oka, hogy új szakmai kihívások és kalandok elé néznek.
Szondi Vanda is távozott az RTL Reggeli műsorából és a teljes csatornától , mivel kormányszóvivő lett. Az új kormányzati szerepkör miatt befejezte a munkát az RTL-nél, így a Reggeli mellett a Híradó késő esti kiadásának vezetését is otthagyta. Nem egyedül érkezett a médiából az új kabinetbe. Köböl Anita és a szintén az RTL-től távozó Magyar Éva mellett ő lett a harmadik kormányszóvivő.
RTL reggeli