Saját csapattársával házasodik össze a Győr női kézilabdázója: gyönyörű helyen tartják az esküvőt
Blikk Rúzs
2026-06-19 08:30
Három éve jóban-rosszban kiállnak egymás mellett.
Három év után új szintre lép kapcsolatuk : összeházasodik a Győri Audi ETO két kézilabdázója, Fodor Csenge és Bruna de Paula. A Blikk értesülései szerint a két sportoló pénteken, festői környezetben mondja ki egymásnak a boldogító igent.
A kétszeres junior világbajnok, négyszeres Bajnokok Ligája-győztes magyar válogatott szélső és a brazil irányító 2023 óta alkotnak egy párt . Bruna de Paula a közösségi oldalán osztott meg fotókat az esküvő helyszínéről, amelyeken a tengerparton látható menyasszonyával, a nála két évvel fiatalabb Fodor Csengével.
A 29 éves brazil játékos 2023-ban érkezett a Győri Audi ETO csapatához, ahol nemcsak csapattársak lettek, hanem szerelem is szövődött közöttük.
Kapcsolatuk során többször is kiálltak egymás mellett a nehéz helyzetekben. Amikor 2025-ben rasszista incidens érte az ETO játékosait a Mosonmagyaróvár elleni találkozón, Fodor Csenge nyilvánosan támogatta párját. Később pedig, amikor a magyar kézilabdázó és Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány között alakult ki vita, Bruna de Paula is megszólalt kedvese védelmében.
www.instagram.com
Forrás