← Vissza

news.bsdnet.hu

Már 15 eset volt: Komárom-Esztergom vármegyében nem csak télen veszélyes a kémény

Komárom-Esztergom (Kemma) 2026-06-19 08:36
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Most érdemes lépni: nyáron rövidebb lehet a sor a kéményellenőrzésre, ősszel nagyobb a kapkodás.
Eredeti cikk megtekintése →