Már 15 eset volt: Komárom-Esztergom vármegyében nem csak télen veszélyes a kémény
Komárom-Esztergom (Kemma)
2026-06-19 08:36
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Most érdemes lépni: nyáron rövidebb lehet a sor a kéményellenőrzésre, ősszel nagyobb a kapkodás.