Sűrű füst és lángok Ceglédnél: tűz ütött ki a hulladéklerakóban
HírTV
2026-06-19 09:10
Kigyulladt egy hulladéklerakó Cegléden. A Pest vármegyei katasztrófavédelem helyettes szóvivője híradónknak elmondta, hogy a kommunális hulladék ég a város határában, a tűzoltók jelenleg is nagy erőkkel dolgoznak a lángok megszüntetésén.
Némethy Zita hozzátette, hogy sérültről nincs tudomásuk, a tűz keletkezési okát pedig hatósági vizsgálat tisztázhatja.