D. Tóth András újra képernyőn: ebben a műsorban tér vissza
NLC
2026-06-19 08:56
Az RTL közleményben jelentette be, hogy D. Tóth András csatlakozik a Reggeli műsorvezetői csapatához. A népszerű televíziós személyiség, újságíró és kommunikációs szakember új színt hoz a hétköznap reggeleket meghatározó műsorba, ahol naprakész témákkal, inspiráló beszélgetésekkel és közvetlen hangulattal várják a nézőket.
A Reggeli az elmúlt időszakban teljesen megújult: friss arculattal, új tartalmi elemekkel és új stúdióból, az RTL Ligetből várja a nézőket minden hétköznap reggel. A Reggeli új szlogenje, az „Élni jó” azt a szemléletet tükrözi, amely szerint a nap legjobb kezdete a hiteles információk, az inspiráló történetek és a jó hangulat találkozása – írják. D. Tóth András érkezése ezt a megújult szemléletet és küldetést erősíti tovább.
Nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek, kezdem otthon érezni magam, már kezdem megtalálni itt a helyem. Jó, hogy tudtam beszélgetni a leendő műsorvezető kollégákkal is, mert ennek a műfajnak nagyon fontos része a két műsorvezető közötti kémia. Jó érzés itt lenni, mert nagyon profik a körülmények is
– mondta D. Tóth András.
Az RTL számára kiemelten fontos, hogy a Reggeli továbbra is friss, sokszínű és lendületes tartalommal szólítsa meg a nézőket. D. Tóth András szakmai tapasztalata, mint korábbi RTL-es riporter és műsorvezető, kíváncsisága és közvetlen stílusa új energiákat hoz a műsorba, miközben erősíti annak hitelességét és közösségépítő szerepét. D. Tóth András június 22-től már a Reggeli műsorvezetőjeként köszönti a nézőket az RTL képernyőjén.
The post D. Tóth András újra képernyőn: ebben a műsorban tér vissza first appeared on nlc.