Élménynappal búcsúztatták a tanévet a Bárcziban
Csongrád (Délmagyar)
2026-06-19 09:06
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Élménynapot tartottak a tanév végén a Bárczi iskolában. Egy pályázat lezárása is volt ez egyben, mellyel az autizmussal élő diákokat segítették eszközökkel, programokkal.