← Vissza

news.bsdnet.hu

Élménynappal búcsúztatták a tanévet a Bárcziban

Csongrád (Délmagyar) 2026-06-19 09:06
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Élménynapot tartottak a tanév végén a Bárczi iskolában. Egy pályázat lezárása is volt ez egyben, mellyel az autizmussal élő diákokat segítették eszközökkel, programokkal.
Eredeti cikk megtekintése →