Új energiák: D. Tóth András csatlakozik a Reggeli csapatához
Mediapiac
2026-06-19 10:00
Az RTL örömmel jelenti be, hogy D. Tóth András csatlakozik a Reggeli műsorvezetői csapatához. A népszerű televíziós személyiség, újságíró és kommunikációs szakember új színt hoz a hétköznap reggeleket meghatározó műsorba, ahol naprakész témákkal, inspiráló beszélgetésekkel és közvetlen hangulattal várják a nézőket.
Csatlakozik D. Tóth András a Reggeli műsorvezetőinek csapatához. A Reggeli hosszú évek óta meghatározó szereplője a hazai televíziós palettának.
Az elmúlt időszakban a műsor teljesen megújult: friss arculattal, új tartalmi elemekkel és új stúdióból, az RTL Ligetből várja a nézőket minden hétköznap reggel.
A Reggeli új szlogenje, az „Élni jó” azt a szemléletet tükrözi, amely szerint a nap legjobb kezdete a hiteles információk, az inspiráló történetek és a jó hangulat találkozása. D. Tóth András érkezése ezt a megújult szemléletet és küldetést erősíti tovább.
„Nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek, kezdem otthon érezni magam, már kezdem megtalálni itt a helyem. Jó, hogy tudtam beszélgetni a leendő műsorvezető kollégákkal is, mert ennek a műfajnak nagyon fontos része a két műsorvezető közötti kémia. Jó érzés itt lenni, mert nagyon profik a körülmények is.” – mondta D. Tóth András.
Az RTL számára kiemelten fontos, hogy a Reggeli továbbra is friss, sokszínű és lendületes tartalommal szólítsa meg a nézőket.
D. Tóth András szakmai tapasztalata, mint korábbi RTL-es riporter és műsorvezető, kíváncsisága és közvetlen stílusa új energiákat hoz a műsorba, miközben erősíti annak hitelességét és közösségépítő szerepét.
D. Tóth András június 22-től már a Reggeli műsorvezetőjeként köszönti a nézőket az RTL képernyőjén. További részletek, interjúk a péntek esti Fókusz ban és a szombati Fókusz Plusz ban.
Horváth Éva a Reggeli ben vallotta be: kapcsolatát is szétszakította a balesete