← Vissza
●
news.bsdnet.hu
Csak átszállójegyet váltottak az NB II.-be az orosháziak
Békés (BEOL)
2026-06-19 09:28
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Egy év után ismét a honi másodosztályban játszhat a Zengő Alföld Orosházi KA csapata.
Eredeti cikk megtekintése →